Over ‘Kern Motel in Lake Isabella, Californië’ van Dirk Jan Kralt
Tijdens een roadtrip door de Verenigde Staten kom je natuurlijk een keur aan motels tegen. Vaak zijn dit vestigingen van één van de bekende ketens, maar leuker is het natuurlijk om uit te kijken naar een onafhankelijk motel.
Wat mij in deze foto erg aanspreekt is het onconventionele karakter van het bord. De neonletters werken…
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Amateurfotograaf uit Rotterdam, altijd op zoek naar een originele, onverwachte of gewoon mooie invalshoek. Ik neem mijn camera natuurlijk altijd mee tijdens vakanties, maar ik ga er ook weleens speciaal op uit om mooie platen te schieten. Enkele resultaten hiervan vind je in deze shop!
Bezoek shop