Over ‘Kleine waterstroompjes, Mullerthal’ van Edwin Kooren
Wandelen door de rotsspleten van de Luxemburgse zandsteen, door bossen, zonovergoten valleien en langs kleine waterstroompjes - al deze mogelijkheden worden geboden in het fantastische landschap langs de Mullerthal Trail.
Al wandelend genieten staat hier op het programma - op de drie routes en de vijf ExtraTours van de Mullerthal…
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Mijn naam is Edwin Kooren geboren te Anna Paulowna en nu woonachtig in het mooie havenstadje Harlingen. Naast landschappen die ik graag mag fotograferen vind ik sport- en evenementen fotografie super gaaf om te doen! Veel plezier het het bekijken en/of bestellen van mijn foto's.
edwinkoorenfotografie.nl - edwinkooren@hotmail.com - 06-57598350
