Dit kleurrijke stilleven met scheepstouwen in het voormalige tonijnvissersdorp in Sancti Petri in Andalusië is op 21 augustus 2025 in de avonduren gemaakt met de NIKON D800 camera (objectief: NIKKOR 24,0-70,0 mm f/2,8).
Het luide zoemen van de fabrieksmotoren, de rook die uit de schoorstenen opstijgt, vrachtwagens die volgeladen met goederen de conservenfabriek verlaten - deze bruisende sfeer kunnen dorpsbewoners van boven de 60 zich nog maar vaag herinneren. Nu is de drukte van de visindustrie ingeruild voor een bizarre spookstadachtige sfeer.
Het voormalige mekka van de tonijnindustrie is nu omgetoverd tot een rustige plek met een unieke maritieme flair. Ten noorden van de levendige toeristische faciliteiten van "Novo Sancti Petri" kun je hier rust vinden tussen de oude vissersboten en je overgeven aan nostalgie.
Maritiem plezier
Hoewel enkele verlaten gebouwen ongetwijfeld duidelijk maken dat de hoogtijdagen van Sancti Petri met 100 werkende gezinnen, een fabriek, stadhuis en zelfs een bioscoop al lang voorbij zijn, bewijzen een paar restaurants dat de lokale bevolking nog steeds experts is in ten minste één ding: VIS!
Dineer van de overvloed van de zee in een verfijnde sfeer in restaurant La Casa del Farero. Ik vond vooral de ramen hier erg mooi, die uitkijken op de riviermonding ten westen van de stad. De chef sneed ook de vis voor ons aan tafel en serveerde die op onze borden.
Het is veel rustieker bij de Asociación de Pescadores Caño Chanarro. Op een steenworp afstand van restaurant La Casa del Farero ligt deze vissersvereniging met een eenvoudige catering. De vissers komen hier 's ochtends vroeg samen voor een kopje koffie voordat ze hun boten uitvaren. Als je gewoon goede vis wilt eten, zonder veel fratsen en mooie verfijningen, dan is dit de plek voor jou. Op het eerste gezicht lijkt het restaurant meer op een eenvoudige bar met catering.
"Voor mij voelt fotografie als het vastleggen van het moment - als een soort alchemie waarbij tijd fysiek wordt vastgelegd."
Silva Wischeropp werd geboren in de Hanzestad Wismar in de voormalige DDR. Tegenwoordig woont en werkt ze in Berlijn. Als gepassioneerd reisfotograaf richt ze zich op..
Lees verder…
(Translated by Google) It is easy to order, good service. Nice quality. (Original) Het is makkelijk om te bestellen, goede service. Mooie kwaliteit.
ze leveren goed werk af, leveren snel, erg betrouwbaar zeer positief
Goede adviezen en uitstekende communicatie over bestellen en verzenden
Het schilderij voldoet helemaal aan de verwachtingen.
Ik werd goed op de hoogte gehouden van de procedure en voortgang en aflevering van het produkt. Het ziet er heel mooi en haarscherp uit. Ook de kleuren zijn erg mooi; precies als op de afbeelding.
Fantastisch
Een geweldige zaak, met heel veel verschillende schilderijen, op canvas,
ook het verzenden geef ik een 10 met griffel, kan niet beter qua iets kopen daar, doen...
Gewoon goed !
(Translated by Google) Beautiful product and material, and very easy to assemble. (Original) Mooi product en materiaal, en heel simpel te monteren.
Uitstekende webwinkel!
Na lang speuren op de prachtige site een mooi werk gevonden. Na het doorlopen van het duidelijke bestelproces, wordt je prima op de hoogte gehouden van de voortgang. De aflevering was perfect. Op tijd, heel verzorgd verpakt en het open maken van de verpakking was een feest. Zeer goede kwaliteit, niet alleen van de afbeelding, maar ook van het canvas en de gebruikte constructie. Kortom een 10!
(Translated by Google) Large selection and excellent quality. The artwork is easy to hang yourself. (Original) Grote keuze en zeer goede kwaliteit. Het kunstwerk is goed zelf op te hangen.
(Translated by Google) Very satisfied with our purchase! (Original) Super tevreden met onze aankoop!
Uitstekend
Mijn ervaring is zeer goed
Snelle en goede handelingen
Denken mee met de klant
Niks is ze te veel
Zeer vriendelijk personeel
(Translated by Google) Beautiful and worth the price Very happy with it (Original) Mooi en de prijs waard Erg blij mee