Landende Air France Airbus A220-300.
Registratie: F-HZUE.
Naam vliegtuig: Giverny.
De Airbus A220 is een passagiersvliegtuig van Airbus. Het toestel is een narrow-body, tweemotorig vliegtuig voor de middellange afstand. Het is in 2016 op de markt gebracht door het Canadese Bombardier als C-serie. Bombardier gaf al vrij snel de verkoop van het toestel uit handen aan Airbus. In juli 2018 werd de naam veranderd in Airbus A220.
In februari 2020 verkocht Bombardier haar aandeel in het A220-programma aan Airbus en verliet daarmee volledig de commerciële luchtvaartindustrie.
Deze foto is gemaakt op 9 augustus 2025 langs de Polderbaan van luchthaven Schiphol.
Ik ben Jaap van den Berg en woon in Den Haag. Ik ben een hobby fotograaf en in mijn vrije tijd ga ik er graag op uit om vooral vliegtuigen te fotograferen. De passie voor de vliegtuigen heb ik al sinds mijn jeugd. Militaire vliegtuigen hebben de grootste aantrekkingskracht op.. Lees verder…
Prachtig.
Prachtig, met veel zorgvuldigheid gemaakt en verstuurd.
Zeker een aanrader om iets moois te bestellen. Informatie over de persoon die de foto heeft gemaakt was ook leuk om te lezen. Met zorg de lijst er omheen gedaan en ook de informatie wanneer en hoe het opgestuurd werd was perfect. Helemaal enthousiast toen ik het aan de muur op kon hangen. Zo mooi en paste precies in de gang die ik net verbouwd had. Dank je wel!
Perfecte aftersales en service. Zouden hoop bedrijven anno 2023 nog een voorbeeld aan kunnen nemen
Ben helemaal niet van de reviews maar voor nu maak ik daar graag eeb uitzondering voor.
Mijn zoon mocht voor zijn 18e verjaardag mooie plaat voor aan de muur uitkiezen. Afmeting 160x40.
Alles keurig verpakt en conform afspraak ontvangen.
Echter na het ophangen en bij het verwijderen van de folie zat er kleine afwijking op de foto….Minimaal, maar voor iets wat wellicht een leven lang mee reist en je weet het toch hinderlijk.
Na dit gedeeld te hebben met klanten service en intern overleg daar was de conclusie:
Wij sturen kosteloos een nieuwe foto toe en degene met kleine beschadiging mochten we houden en zelf een andere zinvolle bestemming voor geven, nou dat gaan we zeker doen!
Samenvattend: perfecte aftersales en service. Zouden hoop bedrijven anno 2023 nog een voorbeeld aan kunnen nemen ;)
Dank daaarvoor team werk aan de muur!
Wij hadden een schilderij besteld, snelle levering echter liet de afwerking van het schilderij te wensen over. Na contact te hebben gehad met werk aan de muur en foto’s te hebben gestuurd werd er een nieuw schilderij voor ons gemaakt. Wij zijn zeer tevreden met deze oplossing en genieten nu van een prachtig schilderij van werk aan de muur.
Mooie collectie, duidelijke website en het persoonlijke advies. Dank je wel Fela! Dit bedrijf scoort op alle punten een 10.
Kunst naar ons hart!
Mooie kunstwerken die in verschillende materialen uitgevoerd kunnen worden; snelle levertijd en handige website. Zeker de app waarmee je het kunstwerk virtueel kunt bekijken!
Alles wat is beloofd is waar gemaakt
Keurig op tijd geleverd. Kwaliteit geweldig.
Service die je bij een 5sterren hotel verwacht
Nadat helaas mijn aluminium kunstwerk kapot aankwam ben ik binnen 10 min terug gemaild. Alles werd geregeld. Er werd direct een nieuw kunstwerk gemaakt en het mail verkeer was erg vriendelijk en behulpzaam.
Na het vragen wat ik met het kapotte kunstwerk kan doen, werd me geadviseerd om het eventueel aan een non profit organisatie te geven. Die zijn hier vaak erg blij mee. Dit vind ik ook een mooi initiatief in plaats van het weg te laten gooien.
Al met al zou ik iedereen willen aanraden om hier zijn kunstwerk te kopen vooral omdat de service (als er iets mis gaat) gewoon subliem is.
(Translated by Google) Very nice work. Shipping was very neat and well packed. Recommended! (Original) Zeer mooi werk. Verzending was zeer verzorgd en goed verpakt. Een aanrader!
Absoluut een aanrader
Ik had twee schilderijen op canvas besteld. De print is geweldig, bijna een echt schilderij. De vervoerder had helaas de verpakking beschadigd waardoor er bij één schilderij een deuk in het canvas zat. Na het probleem met foto’s voorgelegd te hebben kreeg ik een uitgebreide instructie voor het verwijderen van de deuk en het opnieuw spannen van het doek. Mocht het niet lukken dan zouden ze een nieuw schilderij opsturen.
Natuurlijk is het wel gelukt en beide schildrijen hangen inmiddels. En 10% korting op mijn bestelling als dank voor het proberen. De service is dus gewoon top!
Ik ga hier zeker vaker een schilderij bestellen!
Heel erg mooi
Kwalitatief goed en handig op te hangen.
Dat het vrij prijzig is is ook de enige reden dat het geen 10 is. Verder echt alles dikke prima
Super!
Iedereen vindt er zeker zijn keuze!!!!