Over ‘Magie in het bos’ van Stephan Krabbendam
Een grijze ochtend. Dagenlang had het geregend; het bos was nog doorweekt en uit de bomen bleef het druppelen. Een tamelijk troosteloos schouwspel. Maar ineens kwam daar de zon tevoorschijn en gaf het bos een bad van licht. Een magisch moment, dat alle grauwheid deed vergeten.
Locatie: de bossen van Oisterwijk, Noord-Brabant.
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
DRIVEN BY THE NEED TO CREATE
Dat is mijn motto als fotograaf. Ik ben vaak te vinden in de natuurgebieden rondom mijn woonplaats, waar ik graag landschappen fotografeer, het liefst in het licht van een mooie zonsopkomst. En als dat licht verdwenen is, is er altijd nog de wereld van de macrofotografie. Soms wissel ik al dat natuurschoon af met de strakke lijnen en vormen van de stad, die ik het liefst vastleg met langere sluitertijden.
Alle foto's zijn…
