Over ‘Meneer Kikker’ van Stephan Krabbendam
Deze boomkikker kijkt ons een beetje streng aan, lijkt het wel. Misschien hebben we hem gestoord tijdens het rusten? Want dat is wat boomkikkers het liefste doen: rustig aan beetje bijkomen op een bramenblad.
Deze foto is genomen met een ver geopend diafragma, waardoor veel van wat er op te zien is onscherp is. De schoonheid…
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
DRIVEN BY THE NEED TO CREATE
Dat is mijn motto als fotograaf. Ik ben vaak te vinden in de natuurgebieden rondom mijn woonplaats, waar ik graag landschappen fotografeer, het liefst in het licht van een mooie zonsopkomst. En als dat licht verdwenen is, is er altijd nog de wereld van de macrofotografie. Soms wissel ik al dat natuurschoon af met de strakke lijnen en vormen van de stad, die ik het liefst vastleg met langere sluitertijden.
Alle foto's zijn…
