Over ‘Magnolia bloem in de bloei’ van Tot Kijk Fotografie: natuur aan de muur
Voor deze foto heb ik de double exposure techniek gebruikt, waardoor je meerdere beelden over elkaar ziet. Een techniek waarbij je veel moet oefenen om tot een mooi resultaat te komen. Hier vloeien de bladeren van de magnolia's heel transparant en zacht in elkaar over.
Design by nature (0034)
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Schitterende geometrische vormen vind je in bloemen, takken, bladeren en bomen. Unieke ontwerpen liggen voor het oprapen in de natuur. Ik noem het: 'design by nature'. De visuele pracht die ik tegenkom leg ik met veel plezier vast. Graag laat ik je mijn blik op de natuur zien via totkijk.werkaandemuur.nl.
Daarnaast ben ik professioneel fotograaf en fotografeer ik in opdracht concerten en culturele events.
Heel graag, Tot Kijk!
Dorien Hein
