Op Chinese rijstpapier schilderijen geïnspireerd werk gemaakt van eigen foto's van magnolia takken en een geaderd witje.
Op Chinese rijstpapier schilderijen geïnspireerd werk gemaakt van eigen foto's van magnolia takken en een geaderd witje.
Jouw gekozen kunst op doek, gespannen in een aluminium frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling en helemaal zoals jij het wilt.
Ik ben fotograaf en illustrator. Mijn werk is geïnspireerd en gebaseerd op de natuur met een voorkeur voor vogels, insecten en bloemen. Op het moment gaat mijn voorkeur uit naar planten. Ik verzamel bloemen en bladeren in mijn tuin, wilde akkerranden en bossen die ik fotografeer met behulp van een lichtbak. Met de foto's probeer ik een beeld te maken waarbij compositie en kleur het uitgangspunt zijn en het uiteindelijke beeld een aquarel-achtige sfeer heeft.
Bezoek shop