Over ‘Metro Berlijn’ van Eus Driessen
Een stad onder de oppervlakte van Berlijn,de metro. Met 173 metrostations in metro van Berlijn erg groot en mooi oud. Net als dit metrostation Heinzberger platz. Deze is tientallen jaren gebouwd en bij de bouw van de Berlijnse muur gesloten. Na de val van de muur werd
dit station gerenoveerd en weer in gebruik genomen.
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Het verhaal van Eus Driessen
Het fotograferen begon rond de geboorte van zijn dochterMet een passie voor fotografie in alle vormen. Van verlaten gebouwen tot landschap, van nachtfotografie tot concert-fotografie. Door het fotograferen van verlaten gebouwen wil ik de mensen meenemen naar de verborgen wereld achter muren waar de natuur langzaam het gebouw weer terug neemt. En nu kunnen deze foto's ook aan jouw muur hangen.
Bezoek shop
