Over ‘Modern stilleven van drie vazen en een fles’ van Tanja Udelhofen
Modern stilleven van drie vazen op een plank, een fles en gestillerde bloemen en blaadjes. De grote vorm op de achtergrond staat voor de zon op een late namiddag in de herfst. Daarvan zijn ook de overige kleuren geinspireerd.
De gekleurde vlakken zijn interessanter gemaakt door typische texturen van aquarelschilderijen, zoals…
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
De diverse technieken van Tanja Udelhofen
Minimalistische en abstractWelkom in mijn winkel! Hier vindt u minimalistische en abstracte landschappen en stillevens, abstracte portretten en meer. Ik vind het heerlijk om mijn indrukken van de wereld om me heen vast te leggen in kleuren, vormen, lijnen en texturen.
Bezoek shop
