Het is nog steeds winter, maar de vorst is nu verdwenen. Echte bloeiende bloemen laten nog even op zich wachten, maar met diverse mossen waar het zonnetje doorheen schijnt, is dat geen enkel probleem. De prachtige kleuren worden versterkt door de zon, het lijken wel vlammen.
Mijn naam is Sascha van Dam en mijn grote passie is fotograferen van vooral de natuur. Ik hou van alle facetten van de natuur; planten, bloemen, landschappen, zoogdieren, vogels, insecten. Vooral macrofotografie spreekt mij erg aan. Door de lens ontstaat er dan namelijk een enorm.. Lees verder…
Prachtig afgewerkt
Duidelijke afspraak.
En een vriendelijke Anoushka
Mooie collectie.
Mooie, gevarieerde collectie.
Duidelijke aanwijzingen wat en hoe je het uitgevoerd wilt hebben.
Snelle levering.
Uiterst tevreden.
Absoluut het wachten waard!
De contacten met de mensen van Werk aan de muur waren hartelijk en positief. De werken die ik heb uitgekozen zijn nog leuker dan in de catalogus. Ik geniet <3
Mooie foto en heel snel en goed bezorgd.
Prima
Correct behandeld. Snelle afhandeling van mijn bestelling.
Heb helaas nog geen foto gemaakt.
Super
Top kwaliteit een prima print boven verwachting. Maar ook netjes en degelijk ingelijst met ophang systeem. Ben super content zeker een aanrader. Ik heb een bestelling geplaatst bij een concurrent. Kan er niet aan tippen.
(Translated by Google) Good service when I had questions about the delivery. The delivery after that was beyond expectations. Quality is superb. (Original) Goede service toen ik vragen had over de levering. De levering daarna was boven verwachting. Kwaliteit is super.
Snelle en duidelijke communicatie. Meedenken om product goed passend te maken. Snelle levering. Mooi eindresultaat.
Complimenten aan de medewerkers van Werk aan de Muur
De kennis en kunde is absoluut het vermelden waard.
Er komt bij dat de vriendelijkheid van de medewerkers buitengewoon op prijs wordt gesteld.
Bestelling correct afgehandeld, resultaat helemaal naar ons zin!
Prima begeleiding/service bij bestelling en aflevergegevens. het eind=resultaat vinden wij heel leuk staan. keurig verpakt.
heel blij
grote keuze bij Werk aan de muur . Wilde iets voor op het toilet en ben leuk geslaagd met een subtiel kunstwerk.
GEWELDIG.
Mijn ervaring met Team Werk aan de Muur is in 1 woord GEWELDIG. Altijd heel vriendelijk. Denken graag mee met de klant en houden ook rekening met specifieke wensen. Doen hun uiterste best ook voor speciale verzoeken betreft o.a. eerder leveren etc. Reageren ook meteen. Super. Heel graag tot een volgende keer. Billy en Unice