Paris-Almanach (1894) print by Georges de Feure.
In 1886 was De Feure een van de elf studenten die toegelaten werd tot de Rijksacademie voor Beeldende Kunsten in Amsterdam, maar hij ging spoedig naar Parijs omdat hij vond dat de formele academische opleiding hem niets te bieden had. Met zijn zeer onafhankelijke karakter nam De Feure nooit meer deel aan formele artistieke studies, en koos hij zijn eigen onafhankelijke koers. Hij begon als illustrator voor diverse tijdschriften waaronder le Courrier Français, Le Théâtre, Le Figaro Illustré en Les Modes en ontwierp affiches voor onder andere Salon des Cent, Loie Fuller en Thermes Liégeois en werd een van de belangrijkste ontwerpers van Siegfried Bing voor diens salon L'Art Nouveau. Hij toonde zijn werk op de Wereldtentoonstelling van Parijs in 1900 in het paviljoen van l’Art Nouveau Bing.
Hij ontwierp onder andere meubelen, glaswerk, knoppen voor wandelstokken en lampen. Zijn schilderijen werden tentoongesteld in de Salon de la Rose-Croix van 1893 en 1894, en op de Münchener Secession in 1896. Zijn beste werken maakte De Feure in de art-nouveaustijl. Deze bevatten meestal stijlvolle jonge vrouwen in bevallige poses en worden benadrukt in de kleuren bruin, groen en rose. De Feure ontving daarvoor de bijnaam de dichter van de poster.
In augustus 1901 werd De Feure benoemd tot Ridder in het Franse Legioen van Eer voor zijn bijdrage aan de decoratieve kunsten. In 1908 ontwierp hij meubels voor Maison Krieger in Parijs. In 1910 werkte De Feure samen met Armand Deperdussin voor het ontwerpen van vliegtuigen en zijn enkele ontwerpen ook gepatenteerd. In 1913 schreef De Feure twee manuscripten voor een ballet waarvan de muziek verzorgd zou worden door Claude Debussy en Maurice Ravel. Gedurende de Eerste Wereldoorlog verbleef De Feure voornamelijk in Engeland en ontwierp hij decors en kostuums en sketches voor diverse revues. In 1923 richtte De Feure het modehuis in van Madeleine Vionnet op de Avenue Montaigne in Parijs en werd hij artistiek directeur van de firma Schwarz-Haumont in metaalwerken, waarvoor hij series balustrades voor balkons ontwierp. Hij stierf in behoeftige omstandigheden en in anonimiteit op 26 november 1943 in Parijs, in de leeftijd van 75 jaar.
Nicoline heeft gestudeerd aan de kunstacademie van Groningen. In 2011 is Studio POPPY opgericht en ontwerpt zij drukwerk en muurdecoraties. Studio POPPY is gevestigd in hartje Amsterdam... Lees verder…
Zeer tevreden over kwaliteit product
Foto op canvas besteld
Snelle levering en goede kwaliteit
Ik ben er erg blij mee
Heel erg mooi
Kwalitatief goed en handig op te hangen.
Dat het vrij prijzig is is ook de enige reden dat het geen 10 is. Verder echt alles dikke prima
(Translated by Google) Super nice and delivered on time. Neatly packaged, and the fabric is replaceable if you get tired of it. Keep up the good work. (Original) Super mooi en optijd geleverd. Keurig verpakt en het doek is vervangbaar als je het zat bent. Ga zo door.
Goede klantenservice , je wordt per mail goed op de hoogte gehouden over de status van je bestelling Top kwaliteit canvas
Goede service en kwaliteit. Ze denken mee. Ik kreeg foto's toegestuurd hoe het zou staan op onze muur. Wij zijn voor de grote variant gegaan en het staat super. Ook de bezorging ging volgens afspraak. Echt aan te raden!
Mooie canvas
Mooie canvas besteld, netjes op de hoogte gehouden over het beloop. Op tijd geleverd. Supergoed verpakt en de print is ook erg mooi. Precies volgens verwachting. Er zat een certificaat bij dat de print 10 jaar niet vervaagt. Ik ga er vanuit dat dit ook zo zal zijn.
Heel blij mee. Als ik nog eens een canvas wil aanschaffen dan zal ik dat zeker weer hier bestellen.
Wandpaneel geslaagd
Voor een wandpaneel van 100x150 met geluidsabsorberende eigenschap kregen we technisch advies. Dus nu hebben we een betere acoustiek en een fraaie afbeelding aan de muur.
(Translated by Google) Super cool painting hanging on the wall, already received many compliments. Will be ordering another cloth soon (Original) Super gaaf schilderij hangen aan de muur, al veel complimenten gehad. Binnenkort een ander doek erbij bestellen
Heel mooi canvasdoek
Erg mooi canvasdoek ontvangen van 200cm x 180 cm. Degelijk en zorgvuldig verpakt en afgeleverd. Prettige communicatie
(Translated by Google) Bought a beautiful piece of art for the wall. There was a slight initial issue during shipping, but that was resolved very quickly and without any problems. (Original) Mooi werk aan de muur gekocht. Eerst was er tijdens het vervoer wat misgegaan maar dat is super snel zonder problemen opgelost.
Erg mooie kwaliteit, wel vrij duur.
We hebben een akoestisch paneel besteld en zijn daar erg blij mee. De service is ook goed (we hadden eerst een zwart frame besteld, maar op basis van de kleur van het doek werd ons vervolgens aangeraden om een andere kleur frame te bestellen). Erg prettig dat er zo met ons is meegedacht. Het is vervolgens snel geleverd en eenvoudig en snel in elkaar te zetten! We zijn erg blij met ons schilderij. Al met al vinden we het alsnog best wel veel geld voor wat je krijgt, maar het was het wel waard!
Werk aan de Muur staat in ieder op mijn favorieten lijstje!
Stipt op de afgesproken tijd werd vandaag de door mij bestelde fotoprint geleverd.
Ik was zo benieuwd naar het resultaat.
Nou ik kan je zeggen de print is fantastisch! Mooie kwaliteit materiaal {naadloos behang] en prachtige kleuren.
Ik ben er super blij mee! Ik ga vast en zeker in de toekomst iets bestellen voor in de woonkamer.
Bij deze wil ik je bedanken voor je advies .Daarnaast compliment voor de geleverde kwaliteit en service.
Werk aan de Muur staat in ieder op mijn favorieten lijstje!