Wachten op de trein op een perron in Tokyo, Japan.
Welkom in mijn shop!
In 2013 zijn mijn gezin en ik naar Amerika verhuisd en sindsdien heb ik in New York en Chicago gewoond. Het industriële karakter van grote Amerikaanse steden fascineert me en probeer ik vast te leggen.
In 2001 ben ik afgestudeerd aan de Hogeschool voor de Kunsten Amsterdam,..
Lees verder…
(Translated by Google) Many choices and very good quality, which leads to beautiful results (Original) Vele keuzes en zeer goede kwaliteit, wat uitblinkt tot prachtig resultaat
Super blij mee!
Gisteren de canvas foto’s opgehangen.
Ze zijn van mooie kwaliteit en supergoed ingepakt om te versturen.
Dik tevreden . We genieten ervan als we er naar kijken.
Succes met jullie bedrijf en misschien tot een volgende bestelling.
het behang ziet er goed uit.
We hebben een punt van aandacht: de kleuren komen niet helemaal overeen met de kleuren op de site.
Ze zijn ons inziens wat lichter.
Top service en kwaliteit!
Ik ben heel tevreden over mijn aankoop! De kwaliteit is prachtig en de service heel netjes. Na ontvangst bleek een frame deel beschadigd te zijn tijdens het transport. Na contact met de klantenservice kreeg ik snel het nieuwe onderdeel opgestuurd.
Dank!
Van de site tot bestellen en leveren is een groot feest
Werk aan de muur biedt een bijzonder assortiment werken van diverse artiesten. De site is overzichtelijk en helder.
Er wordt na het bestellen nog veel informatie gestuurd die het kopen een feestje maken.
Mooie prints
Snelle levering en mooie prints
(Translated by Google) Fast delivery. Very happy with it (Original) Snelle levering. Erg blij mee
Top
Prima
Super goede service toen ik belde kreeg ik Fela aan de telefoon en die heeft mij super geholpen, de volgende keer zal ik hier zeker weer bestellen. Het eindresultaat is prachtig!
Uitstekende service en prachtige kwaliteit posters
Perfect
Prachtig
Recent twee werken gekocht. Duidelijke info bij bestellen, update over productieproces en ruim van te voren een leverdatum. Top.
Beide werken zijn heel erg mooi!!
Een aanrader