Over ‘Peru | Lagoon 69’ van Ellis Peeters
Het uitzicht van Lagoon 69 (Panorama route - dicht bij Huaraz, Peru).
Toen Huascaran National Park opgezet werd, werden alle lagoons zonder traditionele naam genummerd. Dit was nummer 69, vandaar de naam 'Laguna 69'.
Het is een prachtige helderblauwe lagoon die mooi afsteekt tegen de bergen bedekt met (de langzaam smeltende)…
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Op honeymoon met Ellis Peeters
Als Nomad de wereld rond met haar manTijdens onze never-ending honeymoon reis ik, met mijn man, als digital nomad de wereld rond om gratis goede doelen te ondersteunen. Met veel liefde en passie leg ik tijdens die reizen verschillende culturen, ontmoetingen en landschappen vast. Ga mee op reis met één van onze reisfoto's aan jouw wand.
"To see the world is a lust for the eye. To meet people is a lust for the heart," verwoordt mijn drijvende kracht.
Verhalen lezen over onze reis?…
