Over ‘Place aux Oignons’ van Paul Poot
Het Place aux Oignons is een plein in oud Lille. Naast dat het er ontzettend charmant uitziet kent deze binnenplaats een rijke geschiedenis - in 1055 zou hier gebouwd zijn, en tussen 1985 en 1990 grotendeels herbouwd.
Op de foto is te zien dat het nu een populair toeristisch gebied is geworden, waar mensen kunnen genieten op een…
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Ik vind het heerlijk om de rust op te zoeken in een mooie omgeving en het beeld en gevoel dat ik daarbij heb vast te leggen. In deze shop is een deel van mijn werk gezien waarvan ik denk dat het goed past als onderdeel van een interieur. Hopelijk zit er een werk tussen waarover je net zo enthousiast bent als ik!
Bezoek shop
