Portret van een goudsmid, waarschijnlijk, Bartholomeus Jansz van Assendelft, Werner van den Valckert, 1617
olieverf op paneel, h 66cm × b 49,5cm.
De man leunt uit een venster. In zijn rechterhand heeft hij een gouden ring met een steen. Zijn linkerhand rust op een toetssteen waarmee het goud- of zilvergehalte van voorwerpen kon worden bepaald. Vermoedelijk is dit de goudsmid Bartholomeus Jansz van Assendelft. In 1617, het jaar waarin het portret werd geschilderd, werd hij keurmeester van het Leidse edelsmidgilde: vandaar de toetssteen.
Ontdek meer Oude Meesters in de volgende collecties:
(Translated by Google) Fast delivery. Very happy with it (Original) Snelle levering. Erg blij mee
Prima
Prachtig schilderij, netjes en zorgvuldig verpakt geleverd. Op tijd voor het jubileum van mijn ouders.
Leuk om weg te geven
Alles was goed en vlot geregeld, nu nog wat uitzoeken, valt niet mee er is zoveel!!
Dus nog geen foto.
Snel en veilig verpakt geleverd
Geslaagde kopie, "brings back memories"
Wat een top service, en wat bieden ze snelle en goede oplossingen. Ook denken ze fijn en snel met je mee. Het zijn echt toppers
Duidelijk met bestellen. Goede communicatie Snelle levering Goede kwaliteit product
Veel keus. Daardoor mooi werk kunnen kiezen geheel in juiste kleuren. Snelle levering.
Zeer tevreden over kwaliteit product
Foto op canvas besteld
Snelle levering en goede kwaliteit
Ik ben er erg blij mee
SUPER blij met onze aankoop bij Werken aan de Muur. Vlotte vriendelijke service met bijgeleverde foto's als eindresultaat
Ontvangst op lokatie in Haarlem prima
Via Internet aan het adres gekomen en een mooi exemplaar uitgezocht.
In de winkel werden we prettig te woord gestaan en geadviseerd. We zijn zeer tevreden over het resultaat en zullen jullie aanbevelen!
Heel mooi canvasdoek
Erg mooi canvasdoek ontvangen van 200cm x 180 cm. Degelijk en zorgvuldig verpakt en afgeleverd. Prettige communicatie
Alle lof voor jullie !! Goede en prettige communicatie, snelle levering en nu een werkelijk prachtig canvas print aan de muur !