Een hele mooie soort op Spitsbergen is de rosse franjepoot. Vooral het mannetje is ontzettend mooi. Behoort tot de strandloper familie
Mijn naam is Merijn Loch. Sinds een aantal jaar heb ik het reizen ontdekt, waar ik in mooie gebieden heb mogen vertoeven. Omdat je wilt nagenieten van je reizen heb ik een camera gekocht om wat leuke plaatjes te schieten. Het bleek al snel dat ik fotografie erg leuk.. Lees verder…
Ontvangst op lokatie in Haarlem prima
Via Internet aan het adres gekomen en een mooi exemplaar uitgezocht.
In de winkel werden we prettig te woord gestaan en geadviseerd. We zijn zeer tevreden over het resultaat en zullen jullie aanbevelen!
We hebben 2 hele mooie canvas schilderijen gekocht en ze zijn prachtig. Hadden ons wel in 1 schilderij vergist qua grootte maar konden hem gelukkig op een andere plek hangen. Maar ze zijn heel erg mooi en goed afgeleverd.
Ik heb heel goede ervaring. Er ontbrak iets bij mijn bestelling maar voordat ik met mijn ogen kon knipperen was het opgelost. Het enige voor/ nadeel wat ik kan bedenken dat de keuze reuze is. Gewoon doen dus.
Echt super tevreden!
Prima service, ook als er eens iets mis gaat
Wij bestelden een acryl werk en kregen dit met een beschadiging (flinke deuk) geleverd.
Na wat communicatie en onderbouwende foto's is een nieuw gemaakt werk geleverd, deze keer helemaal heel (ook beter ingepakt).
We genieten er elke dag nog van. Prima service van dit bedrijf!
uitstekend
Canvas is zeer mooi beter als verwacht netjes gemonteerd en goed en netjes bezorgd. Ben zeer tevreden. Snelle reactie op vragen en duidelijk antwoord. Dit was de eerste keer iets gekocht bij werkaandemuur. Maar ga in de toekomst zeker nog een bestelling doen.
Super service
Het behang is echt heel mooi geworden. Hele goede hulp en service gekregen om de juiste kleur uit te zoeken en daarna snel geleverd.
In 1 woord TOP
Perfect
Nadat ik mijn bestelling geplaatst had werd er spontaan contact met me opgenomen met de vraag of dit echt de bedoeling was, of ik het goed gezien had, dankzij de goede tips is het precies zo geworden als ik wilde, zo fijn dat er meegedacht werd.!!! Dik tevreden.!!!
Zeer aan te bevelen
Wederom prachtige canvas print ontvangen. Zorgvuldig verpakt en tijdig geleverd.
Heel mooi canvasdoek
Erg mooi canvasdoek ontvangen van 200cm x 180 cm. Degelijk en zorgvuldig verpakt en afgeleverd. Prettige communicatie
Snelle botte en correcte levering
Door de drukte van alle feestdagen werd je op tijdens het bestellen al geattendeerd op een mogelijke vertraging bij de bezorgdienst(en).
Hiervan ben ik netjes op de hoogte gehouden.
Supermooi
Om ons vakantiehuisje op te fleuren hebben we foto's op canvas laten printen. Vanwege Black Friday en de feestdagen duurde de levering wat langer dan gebruikelijk (werden we netjes over geïnformeerd) maar het resultaat was het wachten meer dan waard. Supermooie werken zijn het geworden. Alles degelijk verpakt om beschadigen te voorkomen.