Roze Aventador-serie in Japan
Bedacht door Vicky Hanggara, gevisualiseerd met AI.
Ik ben een onafhankelijk kunstenaar sinds 2020.. Lees verder…
helemaal top
goede service, heel mooi werk . Zeer tevreden .
Fantastisch
Een geweldige zaak, met heel veel verschillende schilderijen, op canvas,
ook het verzenden geef ik een 10 met griffel, kan niet beter qua iets kopen daar, doen...
Mooi resultaat, goede afwerking!
We hebben nu 2 'werken aan de muur' hangen en zij erg tervreden over het resultaat. Ondanks dat het redelijk grote objecten zijn, wijken ze niet af van de afbeeldingen (en wat we er kwalitatief van verwachten)
Prachtig schilderij
We zijn erg blij met het schilderij en de service is prima.
Mooi product erg tevreden, daarnaast mijn complimenten voor de goede service.
Wat een top service, en wat bieden ze snelle en goede oplossingen. Ook denken ze fijn en snel met je mee. Het zijn echt toppers
prachtig
Het is nog mooier dan ik verwachtte
Ben er heel blij mee
Ziet er verzorgd uit
(Translated by Google) As an interior designer, I like working with WerkaandeMuur, because the price/quality ratio is good, the website is clear and well-arranged, because the possibilities are endless and my experience with the employees of WerkaandeMuur is very positive. They think along, are friendly and helpful and they keep agreements. (Original) Als interieurontwerper werk ik graag met WerkaandeMuur, omdat de prijs/kwaliteitverhouding goed is, de website duidelijk en overzichtelijk is, omdat de mogelijkheden eindeloos zijn en mijn ervaring met de medewerkers van WerkaandeMuur is zeer positief. Ze denken mee, zijn vriendelijk en behulpzaam en ze komen afspraken na.
Super van begin tot eind
Prachtig product en super service! De
Absoluut een aanrader
Ik had twee schilderijen op canvas besteld. De print is geweldig, bijna een echt schilderij. De vervoerder had helaas de verpakking beschadigd waardoor er bij één schilderij een deuk in het canvas zat. Na het probleem met foto’s voorgelegd te hebben kreeg ik een uitgebreide instructie voor het verwijderen van de deuk en het opnieuw spannen van het doek. Mocht het niet lukken dan zouden ze een nieuw schilderij opsturen.
Natuurlijk is het wel gelukt en beide schildrijen hangen inmiddels. En 10% korting op mijn bestelling als dank voor het proberen. De service is dus gewoon top!
Ik ga hier zeker vaker een schilderij bestellen!
Leuk contact met medewerkers, Zeer goede service.
Super te service en perfecte levering.