Stukje uit een grotere collage vogels. Heel kleurrijk geschilderd met aquarel op papier en bewerkt met acryl stempeldruk. Getekend met oostindische inkt. Het maakt deel uit van een grote serie dieren tekeningen en aquarellen, gebaseerd op tekeningen van mijn kinderen. In veelvoud geprint voor een zeefdrukserie. Heel mooi en decoratief om meerdere werkjes samen te combineren. Geschikt voor de kinderkamer maar ook voor huiskamer, kantoorruimte of praktijkruimte.
Mijn naam is Ans de Bie. Geboren en getogen in Eindhoven. Ik ben al jaren actief als beeldend kunstenaar. Mijn opleiding heb ik genoten aan de Kunstacademie in Den Bosch en dat heb ik aangevuld met specifieke wat meer specialistische cursussen her en der. Ik werk op.. Lees verder…
Wij zijn zeer tevreden.
Super service . Erg mooie foto . Ga zeker nog een volgende bestellen. Ga zo door.
Hele fijne en snelle afhandeling. Bestelling was helaas vertraagd door de vakantieperiode van de productie, maar Werkaandemuur bood direct een alternatieve oplossing.
(Translated by Google) Very happy. It looks exactly as stated on the site. Top. (Original) Helemaal blij . Het ziet er precies uit als op de site aangegeven staat . Top.
Helaas zat er bij de levering stof achter het glas. Het schilderij is gratis opgehaald en de stof is verwijderd. Prima service
Top
Fijn dat je het kunt visualiseren. Perfecte verzorging
Veel keus. Daardoor mooi werk kunnen kiezen geheel in juiste kleuren. Snelle levering.
Mooi product erg tevreden, daarnaast mijn complimenten voor de goede service.
Wij waren op zoek naar een oplossing voor het galmen in onze nieuwe woning. Hebben nu een illustratie op doek met akoestisch materiaal er achter. Werkt fantastisch en de lijst en doek zijn van hoge kwaliteit. Zeer eenvoudig te monteren en erg fraai afgewerkt.
Mooi resultaat, goede afwerking!
We hebben nu 2 'werken aan de muur' hangen en zij erg tervreden over het resultaat. Ondanks dat het redelijk grote objecten zijn, wijken ze niet af van de afbeeldingen (en wat we er kwalitatief van verwachten)
Zeer veel keus en het online advies van de medewerkers is helemaal top! Ben erg goed geholpen bij het zoeken naar een geschikt werk.
Groot aanbod, mooi resultaat!
Vanaf het begin is het leuk ‘shoppen ‘ bij werkaandemuur ; de keuze van werken van verschillende fotografen, verschillende afmetingen, keuze in uitvoering, kortom echt een goede winkel! Echt blij mee.
Top kwaliteit!
Superblij met kunstwerk. Goed advies gehad over het canvas doek en de afwerking aan de zijkanten. Verpakking is enorm stevig en hierdoor zal het vrijwel nooit beschadigen onderweg. Het was een klusje om het uit te pakken ;). Afwerking van het canvas is erg mooi, een soort zijdeglans. Geen typische canvas structuur te zien zoals je dat wel eens bij goedkopere versies ziet. Niet dat deze erg duur is. Prijs-kwaliteit verhouding is zeer goed.