/
De fotografie-bug heb ik van mijn vader geërfd. Begonnen als een hobby, maar uit de hand gelopen en uitgegroeid tot een zelfstandige nevenactiviteit, gespecialiseerd in huwelijksreportages.
Ik ben altijd al gek geweest op de kust. Ik exposeerde in 2011 een selectie van zeelandschappen in Galerie Welnis Oostduinkerke (België) en..
Lees verder…
Nederland
Prachtig werk aan de muur en uitmuntende service!
Door de Corono crisis kreeg ik te horen dat de levering van het werk aan de muur twee weken vertraging op zou lopen. Ik wilde het werk echter als cadeau geven. Werk aan de muur heeft alles op alles gezet om het werk toch op tijd te bezorgen. Wederom enorm bedankt voor deze service en de geweldige kwaliteit van het werk!
Nederland(Translated by Google) Great system that Artframe. And you can determine the cutout and size of your painting yourself. (Original) Super systeem dat Artframe. En de uitsnede en maat van je schilderij kun je allemaal zelf bepalen.
Nederland
Zeer tevreden!
Tijdens het vervoer was er een beschadiging opgetreden. Dit is door Werkaandemuur keurig en netjes opgelost.
Met als resultaat dat wij nu een pracht van een kunstwerk in onze woonkamer hebben hangen.
Nederland
Helemaal goed!
Mooie kwaliteit print qua kleuren. Heel mooi ingelijst in plexiglas... ik ben helemaal blij.
Nederland
super service, prachtige werken
Bedankt, mijn vakantiehuis straalt gewoon, dankzij de mooie reproducties.
NederlandIk ben héél tevreden met deze fotoprint, de kwaliteit is super! De kleuren komen er mooi uit net zoals op het beeldscherm te zien was.
NederlandHeel tevreden over het snel geleverde advies en over het fotobehang. Dit maakt onze huiskamer uniek.
Nederland
Heel mooi en goed ingepakt
.
Nederland
Geweldig
Fijne communicatie, altijd vriendelijk, snelle reacties op de mails, genoeg keuze, betaalbaar
Nederland
geweldige mooie kwaliteit en uitstekende service
Ben zeer tevreden met jullie aandacht en werkwijze.
Foto kan ik helaas nog niet sturen omdat het schilderij nog niet aan de muur hangt.
Het is een verjaardags cadeau voor mijn vrouw en die is pas 14-11 jarig.
Maar als hij hangt zal ik aan jullie denken.
Nederland
Chapeau en best practice in klantvriendelijkheid
Wij hadden een werk besteld bij werkaandemuur, wat bij aankomst helaas een heel kleine beschadiging had, die wel op een storende en zeer zichbare plak zat. Nadat we deze beschadiging gemeld hadden, werd dit op uitermate soepele en zorgvuldige wijze afgehandeld en kregen we binnen week een vervangend exemplaar thuis bezorgd. Chapeau en best practice in klantvriendelijkheid, we maken dit ook wel eens anders mee !!
Wat we ook schattig vonden, is dat we het oude (licht beschadigde) exemplaar mochten houden, met de suggestie om het werk te schenken aan een non-profit organisatie in de buurt, die vaak ondanks de beschadiging vaak erg blij zijn met zo’n gratis kunstwerk. Dat gaat we dan ook zeker doen !!
NederlandMooie producten goede service Bezorging op gewenste dag