Over ‘Sijs’ van Mascha de Lange
De sijs is een zangvogel van de vinkenfamilie. In Nederland was de sijs vooral een wintergast, maar sinds de tweede helft van de 20e eeuw is het ook in Nederland een broedvogel.
In de winter wordt de sijs regelmatig in de tuin gezien.
De puntige kegelvormige snavel van de sijs is bij uitstek geschikt om zaden te plukken…
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Van kleins af aan ben ik gefasineerd door de wereld om mij heen, met de natuur en dieren als grootste inspiratiebron. De prachtige details, kleuren, vormen en structuren bleven mij boeien. En zo ontstond mijn liefde om beelden te willen creëren. Fotografie is voor mij een middel om die beelden vast te leggen. In 1994 ben ik afgestudeerd aan de Academie voor Beeldende Kunsten in Groningen.
Ik werk graag aan langdurige projecten waarbij ik mijn eigen beelden…
