Sloot met hek in Fries landschap in de ochtendmist. In nationaal park de Alde Feanen.
Tot 2024 was ik werkzaam als ambulancechauffeur op de huisartsenpost in Nijmegen. Nu gepensioneerd. Ik ben graag al wandelend in de natuur met mijn camera. Voor mij is dat een mooie combinatie van bewegen, stilte en kijken. Mijn favoriete plek is de Hatertse & Overasseltse Vennen bij Nijmegen.
En met..
Lees verder…
Echt een uitstekend bedrijf die vooral qua communicatie een dikke 10 verdient. Als de mail onduidelijk is krijg je zoals in mijn geval een hele goede niet haastige uitleg van Simone . Echt een top bedrijf in de digitale oceaan.
Super blij met onze bestelling. Precies geleverd als de afbeeldingen.
Fantastisch
We zijn superblij met het behang.
Wie weet voor nog meer ideeën.
Goede service, genoeg keus, goede kwaliteit. prettige ontvangst op locatie. snelle levering.
Uitstekende communicatie vanuit de klantenservice (Simone), snelle reactie en soepele service ook tav de bezorging. Canvas is heel mooi van kwaliteit en staat prachtig! Ik denk dat menig bedrijf een voorbeeld mag nemen aan de klantvriendelijkheid van Werk aan de Muur. Mijn complimemten.
Prachtig schilderij. Precies, zoals aangegeven, erg goed verpakt verzonden. Prijs-kwaliteit klopt aks een bus
Top bedrijf. Schilderij besteld in een afwijkende maat. Precies gemaakt zoals wij het wilden. Op beloofde tijd geleverd en perfect verpakt. Werk aan de muur is absoluut een aanrader.
Topservice en hele goede afwerking
Mooi product geleverd met hele goede afwerking. Voldoende contactmomenten en service
Super tevreden over de levering, communicatie en erg goede kwaliteit!! Heel blij met het resultaat en een bedrijf waar ik terug zal blijven komen. Echt een aanrader!
Prettig
Duidelijke mail over je bestelling.
Goed te bereiken.
Netjes verpakt en een heel mooi schilderij
Enorme variatie aan werken en een fijne kwaliteit/prijs verhouding.
Door onze schoondochter maakten we kennis met werk aan de muur. Zij is fotografe en verkoopt haar sfeervolle foto's via deze website. Ook vertelt zij over de diverse materialen waarop het werk afgedrukt kan worden. En regelmatig komt er op Facebook weer een aanbieding of mooi werk langs. Zo ontdekte ik dit werk en dat was precies wat volgens ons precies zou passen op de plek die we na onze verhuizing nog moesten opvullen.
Zowel inkomend als beeldmakers hebben wij en uitgaand als kopers vernemen wij de beste ervaringen met Werk aan de Muur.