Over ‘Steiger in een vervallen staat’ van Tony Buijse
Een steiger in het water, ooit door mensenhanden gemaakt, ligt er nu vervallen bij. Een deel van de loopplanken is inmiddels verdwenen. De loopplanken die er nog liggen zien er, mede door de groene algenlaag die er op zit, onbegaanbaar uit.
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Tony Buijse is een Nederlandse fotograaf, woont in IJsselstein en is vooral bekend van zijn reportages die hij maakt van sportwedstrijden en evenementen.
Zijn landschapsfoto's en stadsgezichten zijn op meerdere exposities te zien geweest. Veel van zijn fotowerk is op Werkaandemuur als wanddecoratie verkrijgbaar. De meeste van deze foto's zijn gemaakt tijdens reizen en excursies.
