Tree exposure van Zeb van Drie

Koop de foto Tree exposure van Zeb van Drie als print op canvas, aluminium dibond, (ingelijste) fotoprint, behang en ArtFrame. Voor jou op maat geprint in Fine-Art kwaliteit.
1 Maak je kunstwerk persoonlijk Maak dit kunstwerk helemaal van jou
MateriaalKies de uitvoering Meer over dit materiaalMeer over deze uitvoering
AfmetingKies een formaat dat past bij jou
Complete set of wisseldoek?Hoe wil je dit kunstwerk gebruiken?
Kies de kleur van het frame
ArtFrame™ zet je eenvoudig zelf in elkaar. Bekijk de zelfmontage instructies.ArtFrame™ is eenvoudig zelf te monteren - in een paar stappen klaar om op te hangen. Bekijk hoe simpel het werkt.
2 Kies extra opties Geef het werk de finishing touch
Akoestisch materiaalAkoestische demping (optioneel)
Totaalprijs Jouw kunstwerk
171,- - %
Of betaal 3x 57,00 via Klarna
Bekijk het thuis
Werkcode 932810
Tree exposure van Zeb van Drie
Voorbeeld van het werk in een kamer
Bekijk hem thuis, op de muur
Download onze app en voer werkcode 932810 in
Download voor iOS Android
Al meer dan 350.000 muren gevuld!
4.528 klanten geven ons een 4,8 / 5
Lees onze reviews
Voorbeeld van het werk in een kamer
  • Voorbeeld van het werk in een kamer
  • Voorbeeld van het werk in een kamer
  • Voorbeeld van het werk in een kamer
Laat je nog meer inspireren
Werk gemaakt door

Zeb van Drie

Gouda, Nederland

Over ‘Tree exposure’ van Zeb van Drie

Tree exposure is ontstaan door het wandelen in het veenlandschap. Verstilling raakte mij en deed mij in deze serie meerdere werken maken.

Origineel gemaakt door Zeb van Drie.

Ontdek ArtFrame™

Het moderne canvas alternatief

Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.

  • Fine-art printkwaliteit
  • Eenvoudig wisselbaar
  • Akoestische functie
  • Grote formaten mogelijk
Meer over ArtFrame
Ontmoet de beeldmaker
Zeb van Drie
Gouda, Nederland

Sinds mijn jongere jaren ben ik al gefascineerd door compositie in de breedste zin van het woord. Dat gevoel voor compositie, maar ook sfeer weet ik nu in te zetten in mijn werk als fotograaf

Sinds 2017 ben ik woonachtig in Gouda met mijn vrouw en twee dochters. In de omgeving van Gouda heb ik de afgelopen jaren veel ontdekt om met mijn camera vast te leggen.

Allereerst begon ik mij zo’n drie jaar geleden te ontwikkelen in landschapsfotografie. De schoonheid…

Bezoek shop
4,8/5
Sluiten