Vogels en bloemen van de vier seizoenen, Kano Sanboku - eind 17e eeuw uit de oude meesters collectie

Koop Vogels en bloemen van de vier seizoenen, Kano Sanboku - eind 17e eeuw als reproductie geprint op canvas, aluminium dibond, (ingelijste) fotoprint, behang en ArtFrame. Voor jou op maat geprint in Fine-Art kwaliteit.
1 Maak je kunstwerk persoonlijk Maak dit kunstwerk helemaal van jou
MateriaalKies de uitvoering Meer over dit materiaalMeer over deze uitvoering
AfmetingKies een formaat dat past bij jou
Complete set of wisseldoek?Hoe wil je dit kunstwerk gebruiken?
Kies de kleur van het frame
ArtFrame™ zet je eenvoudig zelf in elkaar. Bekijk de zelfmontage instructies.ArtFrame™ is eenvoudig zelf te monteren - in een paar stappen klaar om op te hangen. Bekijk hoe simpel het werkt.
2 Kies extra opties Geef het werk de finishing touch
Akoestisch materiaalAkoestische demping (optioneel)
Totaalprijs Jouw kunstwerk
192,-
Of betaal 3x 64,00 via Klarna
Bekijk het thuis
Werkcode 834383
Vogels en bloemen van de vier seizoenen, Kano Sanboku - eind 17e eeuw van Het Archief
Voorbeeld van het werk in een kamer
Bekijk hem thuis, op de muur
Download onze app en voer werkcode 834383 in
Download voor iOS Android
Al meer dan 350.000 muren gevuld!
4.787 klanten geven ons een 4,8 / 5
Lees onze reviews
Voorbeeld van het werk in een kamer
  • Voorbeeld van het werk in een kamer
  • Voorbeeld van het werk in een kamer
  • Voorbeeld van het werk in een kamer
Laat je nog meer inspireren

Over ‘Vogels en bloemen van de vier seizoenen, Kano Sanboku - eind 17e eeuw’

Op het rechterscherm staan ​​pruimenbloesems met andere lentebloemen in de buurt; verder naar links staan ​​de irissen van de zomer in bloei. Nachtegalen en koekoeken vieren beide seizoenen. Het linkerscherm toont herfst en winter, vertegenwoordigd door hibiscus, besneeuwde bamboe, een ijsvogel en fazanten. Elk scherm draagt ​​twee zegels van Kano Sanboku. Er is weinig bekend over Sanboku, behalve dat hij een leerling was van zowel Kano Sanraku (1559-1635) als Kano Sansetsu (1590-1651), de twee grote meesters van de Kyoto-tak van de Kano-school. Zijn ingetogen weergave van de vier seizoenen doet denken aan de kunst van Sansetsu en is bijna kleurloos, waarbij hij de uitbundigheid schuwt die aantrekkelijk was voor de krijgersklanten van de vroege Edo-periode.

Kano Sansetsu was een Japanse schilder, ook bekend als Kano Heishiro. Hij werd geboren in de provincie Hizen, Kyushu, en stierf in Kyoto.

Ontdek ArtFrame™

Het moderne canvas alternatief

Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.

  • Fine-art printkwaliteit
  • Eenvoudig wisselbaar
  • Akoestische functie
  • Grote formaten mogelijk
Meer over ArtFrame
4,8/5
Sluiten