Over ‘Vormen met transparantie’ van Cobi de Jong
Aan deze serie tekeningen over "Ballen" werk ik al enige tijd. Mijn missie hierbij is om de vorm, de bal, te laten zweven in de ruimte en tevens een vorm van diepte te laten ontstaan met alleen het gebruik van technieken. De uitdaging is steeds om op een andere manier diepte te realiseren.
De getekende ballen zijn willekeurig over…
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
De kunstenaar Cobi de Jong volgde haar opleiding in België aan de Academie voor Schone kunsten in Arendonk met als specialisme tekenen. Sinds enige tijd pakte zij haar fotografiewerk weer op. Zowel in haar tekeningen als haar foto’s werkt zij graag in een minimalistische stijl met een voorliefde voor lijnen, vlakken en harmonie. Minder is vaak meer.
Bezoek shop
