Preparing for takeoff.
Een Chinook, met zijn grote gapende bek.
www.kristianhoekman.nl
Hallo,
Mijn naam is Kristian Hoekman, 32 jaar en woonachtig in Leeuwarden.
Sinds mijn veertiende ben ik bezig met fotografie. Begonnen als autodidact en inmiddels de opleiding aan de Fotovakschool met een "uitmuntend" afgerond.
Fotograferen is voor mij het creëren van een eigen werkelijkheid zo houd ik de beelden graag..
Lees verder…
Perfecte service!
Pakket was kwijtgeraakt, toen is er gelijk een nieuw schilderij besteld door werk aan de muur en tussendoor werd ik elke keer netjes op de hoogte gehouden door de klantenservice. Het schilderij kwam binnen en was prachtig. Top service!
Een prachtig schilderij, ik ben er hartstikke blij mee. Prima prijs, goede afwikkeling en snelle bezorging. Maar vooral een hele goede service via de mail. Lianne bedankt!
Niets dan LOF. Inderdaad met hoofdletters. Prima service, vragen niet waarom, maar handelen zoals je het wenst. Niets is ze teveel en afspraak is afspraak van mij een dikke 10
Goed
Correct uitgevoerd, blij mee
Mooie schilderijen snelle service
Prachtige kunstfoto's op verschillende materialen af te drukken
Schilderij staat prachtig boven onze bank, wil er alleen nog licht op hebben maar weet niet precies wat.
Top!
Zeer professioneel, zeer goede kwaliteit en zeer goed verpakt bij levering. Alle vragen worden snel beantwoord. Beveel dit bedrijf zeer aan!
Helemaal top
Hele mooie keuze aan beeld materiaal. Snelle levering en zorgvuldig verpakt. Ik ben blij!
Uitstekende service en goede kwaliteit
Service is perfect en de afdruk is zeer mooi
Fraaie canvasfoto's, snel geleverd, makkelijk op te hangen
Fijn om uit een ruime keuze aan foto's te kunnen kiezen om elke ruimte in huis een eigen unieke en persoonlijke sfeer te kunnen geven.
Kwaliteit van de canvas is goed en ze worden zorgvuldig geleverd.
Kom zeker nog is terug voor een nieuwe bestelling.
Super leuke mailtjes ontvangen nadat wij besteld hadden. Ons schilderij staat prachtig. Goede aflevering. Heel blij mee. Volgende keer bestellen wij weer bij Werk aan de Muur. Dikke dikke 10.