Wrakhouten en gestrandjutte omheining van André van der Meulen

Koop de foto Wrakhouten en gestrandjutte omheining van André van der Meulen als print op canvas, aluminium dibond, (ingelijste) fotoprint, behang en ArtFrame. Voor jou op maat geprint in Fine-Art kwaliteit.
1 Maak je kunstwerk persoonlijk Maak dit kunstwerk helemaal van jou
MateriaalKies de uitvoering Meer over dit materiaalMeer over deze uitvoering
AfmetingKies een formaat dat past bij jou
We printen het behang op stroken van 47,5 cm breed. Bij de gekozen maat voegen we rondom 5 cm marge toe voor eenvoudige plaatsing. Meer uitleg over de marges.
Type behang
Totaalprijs Jouw kunstwerk
247,- - %
Of betaal 3x 82,33 via Klarna
Bekijk het thuis
Werkcode 940242
Wrakhouten en gestrandjutte omheining van André van der Meulen
Voorbeeld van het werk in een kamer
Bekijk hem thuis, op de muur
Download onze app en voer werkcode 940242 in
Download voor iOS Android
Al meer dan 350.000 muren gevuld!
4.544 klanten geven ons een 4,8 / 5
Lees onze reviews
Voorbeeld van het werk in een kamer
  • Voorbeeld van het werk in een kamer
  • Voorbeeld van het werk in een kamer
  • Voorbeeld van het werk in een kamer
Laat je nog meer inspireren
Werk gemaakt door

André van der Meulen

Groningen, Nederland

Over ‘Wrakhouten en gestrandjutte omheining’ van André van der Meulen

Omheining gemaakt van wrakhout en andere gevonden voorwerpen rondom het drenkelingenhuisje op Vlieland. Dit drenkelingenhuisje ligt op het meest westelijke punt van Vlieland en is te bereiken met de Vliehorsexpress.

Origineel gemaakt door André van der Meulen.

Ontdek ons behang

Maak een statement met kunst op behang

Transformeer elk interieur met een mooi kunstwerk dat de hele muur bedekt, en zowel jou als je gasten versteld doet staan.

  • Haarscherpe prints
  • Vliesbehang uit banen
  • Eenvoudig te plakken
  • Met lijm leverbaar
Meer over behang
Ontmoet de beeldmaker
André van der Meulen
Groningen, Nederland

Thema's die je bij mij vaak zal tegenkomen zijn landschappen, skûtsjesilen en interessante stadsgezichten. In mijn foto's zoek ik naar rustige plekjes in een vaak drukke omgeving. Fotograferen doe ik hobbymatig. De laatste twee jaar is mijn hobby wat serieuzer geworden en ben ik bezig om mij steeds verder te ontwikkelen. Via deze weg wil ik anderen laten meegenieten van een aantal van mijn werken.

Bezoek shop
4,8/5
Sluiten