Over ‘Yeah Bloesem in Nederland’ van Marly De Kok
Kersenbloesem in het voorjaar, tere kleuren, veel roze en prachtig om te zien. Bij het wandelen kreeg ik er geen genoeg van. Zo mooi om te zien, om foto's van te maken en op te hangen. Een beetje variatie komt er nog aan, bloesem met een model. !
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Ik fotografeer graag en veel en vind het leuk om meer te doen met mijn foto's. Het is fijn als er mensen zijn die mijn foto's waarderen en er iets mee willen doen. Het is een uitdaging maar ook een kans. Daar houd ik van. Het is voor mij belangrijk dat ik zelf achter mijn werk sta en geniet van het fotograferen. Ik hoop dan ook dat je dat terugziet in mijn foto's.
Bezoek shop
