"Zeeuws knoopje (Astrantia Major) in het licht" is een macrofoto van een paars / fuchsia-roze met Zeeuws knoopje (Astrantia Major) dat in het licht staat, met een achtergrond in een donkere kleur paars- bordeauxrood achtig van kleur. Deze donkere kleur van de achtergrond zorgt ervoor dat de lichte delen van het Zeeuws knoopje (Astrantia major) erg opvallen en naar voren lijken te komen. Dit geeft een mooi bijna dramatisch effect. Maar toch staalt het werk iets van rust uit en door de kleuren die dicht bij elkaar liggen wordt het rustig. Het bloemetje is een beetje naar de camera toegedraaid, waardoor je de bloem voornamelijk ziet vanaf de bovenkant, de kant de de "kleine bloemetjes" (de stempels lijken net ook kleine bloemetjes).
Dit werk zou prachtig kunnen hangen als muurdecoratie in de slaapkamer, keuken, hal of gewoon boven de bank! Ook mooi op zakelijke locaties zoals aan de muur in een vergaderzaal, kantoor wachtkamer of praktijkruimte!
©Marjolijn van den Berg
In 2016 is Marjolijn van den Berg afgestudeerd voor de beroepsopleiding fotografie. Zij experimenteert graag met licht en verschillende vormen, kleuren en materialen... Lees verder…
Geweldig
Mooie foto en heel snel en goed bezorgd.
Prima
10 op 10
De werken die ik al gekocht heb zijn bangelijk mooi maar te bediening was heel goed
Leuk contact met Lianne. Snelle reacties op mailtjes en komen hun afspraken goed na. We zijn erg blij met onze schilderijen!
super service, een aanrader
Ontvangst op lokatie in Haarlem prima
Via Internet aan het adres gekomen en een mooi exemplaar uitgezocht.
In de winkel werden we prettig te woord gestaan en geadviseerd. We zijn zeer tevreden over het resultaat en zullen jullie aanbevelen!
Fantastisch
Wat een super systeem dat art frame
Zo mooi, en zo makkelijk
Ik ben alleen maar enthousiast
Klasse hoe de kwaliteit, opvolging na de bestelling en levering zo vlekkeloos verlopen zijn.
Oeps, de marge voor de beginzin was een beetje kort, maar dan maak ik het hier maar goed.
Wat ben ik blij als een kind dat Sinterklaas net op bezoek heeft gekregen en dat dankbaar alle cadeautjes begint uit te pakken. En er vooral van geniet. Toen ik mijn keurig verpakte pakket voorzichtig opende, zag ik beetje bij beetje de kracht en de rauwe puurheid dat dit canvasdoek voor mij uitstraalt. Ik ben zo een beetje een vintage-lover die niet zo houdt van 'gepolijste' kunst. Voor mij moet er iets menselijks in zitten, iets gedurfder dan mainstream en dat heb ik hierbij gevonden. Het past perfect in mijn gedurfde interieur dat heel veel zegt over wat ik belangrijk vind in mijn leven. Mag ik Stephanie nog even bedanken voor haar aangename, vriendelijke manier waarop ze mij per mail begeleid heeft naar mijn prachtige aankoop? Stephanie, zulke klasse waardeer ik ! Jou gedrevenheid geeft een extra toets aan de beleving van dit prachtig kunstwerk. (Heb overigens al meerdere complimentjes gekregen over mijn nieuwe 'muuraanwinst')! Lieve groetjes, Peter Van den Veyver
prachtige schilderijen besteld ben er heel blij mee .Heb ze weel op canvas genomen dat leeft heel mooi in de ruimte.
(Translated by Google) Werk aan de muur delivers the most beautiful paintings, also in terms of hanging system, super beautiful product. A neat piece of the wall to mount well. On dibond beautiful result, sharp and a nice thickness. They stand out with that nice thickness, very professional! At other companies often narrow plates, and mounting directly on the wall, which makes it ugly. For me only Werk aan de Muur! A real jewel in your home.! Lilian (Original) Werk aan de muur levert de mooiste schilderijen, ook qua ophangsysteem, super mooi product. Netjes een stukje van de muur om goed te monteren. Op dibond prachtig resultaat, scherp en een mooie dikte. Zij springen eruit met die mooie dikte, heel professioneel! Bij andere bedrijven vaak smalle platen, em montage gelijk aan de muur, wat het lelijk maakt. Voor mij alleen nog maar Werk aan de Muur! Echt een sieraad in je huis.! Lilian
Wat kan ik zeggen, alles aan Werkaandemuur.nl klopt. Van het uitzoeken tot aflevering kan ik geen minpunt bedenken. Ik ben ook bij hun fysieke showroom geweest, ook een aanrader.
Persoonlijke en heldere communicatie. Een geweldig product: akoestisch doek met geluidsabsorberende panelen: een eyecatcher en fantastische geluidsdemping ineen. Meer dan prachtig geprint.