Over ‘Zeezicht’ van Marloes van Pareren
Uitzicht vanuit de duinen op de zee. Een doorkijkje door grashalmen naar de zee zoals je deze zou zien als je in de in de duinen ligt op een zonnige dag.
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
De natuur in met Marloes van Pareren
De hei op ongeacht het weerMijn naam is Marloes van Pareren. Al sinds vele jaren houd ik mij bezig met fotografie. Wat ooit als hobby is begonnen is inmiddels uitgegroeid tot het vlak van de professionele fotografie. Na het afronden van een vierjarige opleiding en meerdere exposities houd ik mij op dit moment met name bezig met landschaps, documentair en verhalende fotografie. Neemt u gerust een kijkje in mijn winkel, wie weet zit er iets tussen dat u aanspreekt!
Bezoek shop
