Zicht op OOtmarsum van peterheinspictures

1 Maak je kunstwerk persoonlijk
Materiaal Meer over dit materiaal
Afmeting
Complete set of wisseldoek?
Kies de kleur van het frame
ArtFrame™ zet je eenvoudig zelf in elkaar. Bekijk de zelfmontage instructies.
2 Kies extra opties
Akoestisch materiaal
Totaalprijs
162,- - %
Of betaal 3x 54,00 via Klarna
Bekijk het thuis
Werkcode 622624
Zicht op OOtmarsum van peterheinspictures
Voorbeeld van het werk in een kamer
Bekijk hem thuis, op de muur
Download onze app en voer werkcode 622624 in
Download voor iOS Android
Al meer dan 350.000 muren gevuld!
4.418 klanten geven ons een 4,8 / 5
Lees onze reviews
Voorbeeld van het werk in een kamer
  • Voorbeeld van het werk in een kamer
  • Voorbeeld van het werk in een kamer
  • Voorbeeld van het werk in een kamer
Laat je nog meer inspireren
Werk gemaakt door

peterheinspictures

HEERHUGOWAARD, Nederland

Over ‘Zicht op OOtmarsum’ van peterheinspictures

De Molen van Oude Hengel is een korenmolen in Ootmarsum in de Nederlandse provincie Overijssel. De molen werd in 1872 gebouwd nadat het achtkante houten bovenstuk van zijn voorganger was afgebrand. De oude achtkante stenen onderbouw werd in dat jaar voorzien van een rond stenen bovenstuk.

Origineel gemaakt door peterheinspictures.
Koop dit landschapskunstwerk Zicht op OOtmarsum van peterheinspictures op canvas, aluminium dibond, (ingelijste) fotoprint, behang en ArtFrame, op maat geprint in Fine-Art kwaliteit.

Ontdek ons ArtFrame

Het moderne canvas alternatief

Jouw gekozen kunst op doek, gespannen in een aluminium frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling en helemaal zoals jij het wilt.

  • Hoge kwaliteit afdruk
  • Eenvoudig wisselbaar
  • Akoestische functie
  • Grote formaten mogelijk
Meer over ArtFrame
Ontmoet de beeldmaker
peterheinspictures
HEERHUGOWAARD, Nederland

Allereerst welkom bij werk aan de Muur. Ik fotografeer sinds 1975 .Via de analoge fotografie, het nog echt zelf ontwikkelen en afdrukken van foto's , heb ik de overstap gemaakt naar digitaal. Nu maak ik foto's met de Canon R6 Mark II om een zo goed mogelijke kwaliteit te leveren. Ik heb hier voornamelijk landschappen, Macro en stedenfotografie in de aanbieding. Ik doe ook veel portret,zowel in de studio als buiten, en trouwfotografie.

Bezoek shop
4,8/5
Sluiten