Over ‘Zielen van de lucht II’ van Tjeerd Paul Jacobs
Een serie van (wolken) landschappen vastgelegd door een vliegtuig raam. Mijn eerste foto's genomen met de camera van mijn vader waren van wolken. Wanneer ik op reis ga zorg ik altijd dat ik een raamplek heb, want je weet nooit wat voor moois je kan zien en vastleggen.
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
“The source of all light is in the eye.”
― Alan Wilson Watts
37 jaar. Geboren en getogen in Utrecht. Full time fotograaf sinds 2 jaar. Opgegroeid met computers, muziekinstrumenten en camera's.
Heb een grote passie voor cinematografie, sterke composities en het vangen van gestolen momenten. Mijn eerste foto's waren van wolken, en waarschijnlijk mijn laatste ook.
