Over ‘Zonsopgang Jeffreys Bay’ van Paul Gerard
Op mijn reis naar Zuid-Afrika ben ik naar het surf walhalla gegaan in Jeffreys Bay. Op deze plek zouden wij dolfijnen en pinguïns kunnen zien. Dit is niet gebeurd, maar de zon liet wel een spektakel zien in combinatie met de wolken.
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Ik ben al een aantal jaar bezig met fotografie, maar heb pas een jaar geleden eindelijk de stap gezet om een spiegelreflex te kopen. Ik ben nog aan het leren en vind het ontzettend leuk om nieuwe dingen te proberen. Mijn foto's zijn voornamelijk landschap, daar ik dit altijd prachtig vond. Het geluk geeft dat ik in een mooie omgeving woon en hier veel mee kan. Ik wil graag verder in de fotografie en hoop mij hierdoor meer te ontwikkelen.
Bezoek shop
