Print afbeeldingen van legendarische racebanen van over de hele wereld. Sporen die geschiedenis schreven tussen triomf en tragedie.
Geboren in 1956 in Essen, Duitsland, ben ik begonnen met tekenen voordat ik leerde lopen.
In 1973 ben ik begonnen met mijn opleiding tot professioneel steendrukker.
1977 werkte als lithograaf voor reclame, kranten en tijdschriften.
1982 ben ik begonnen met mijn ontwerpstudie aan de hogeschool in Düsseldorf op het gebied..
Lees verder…
Zeer tevreden over de service en het vervoer van het produkt.
Mijn eerste keuze ging niet door omdat Werk aan de muur zelf niet achter de kwaliteit stond. Ik ben op een prima manier benaderd om een nieuwe keuze te maken. Dat heb ik gedaan en het resultaat is geweldig. Goed ingepakt en op tijd gekregen.
Gewoon super
Even contact gehad over de levertijd en meer dan super snel alles geregeld.
Geweldig bedrijf met goede kwaliteit schilderijen. En snel geleverd.
Geweldig
Ten eerste de verpakking die was al super goed en ten
tweede vind ik het hele systeem zoals de lijst en
het plaatsen van het doek zo eenvoudig dat een
ieder het kan doen dus nogmaals grandioos.
Super kwaliteit
Voor de 2e keer een schilderij besteld,zeer mooie kwaliteit
(Translated by Google) Received excellent cloth. Good quality and supplier thinks along. Top organised. (Original) Prima doek geleverd gekregen. Goede kwaliteit en leverancier denkt mee. Top geregeld.
Mooie foto ! Foto was goed verpakt en is in goede staat afgeleverd! Echt het geld waard !
Prachtig werk & geweldige service
Prachtig canvas schilderij, mooie kwaliteit en een prettige status update.
Zeer tevreden.
Mooie producten, goede service
Recent voor de tweede keer een werk besteld bij werkaandemuur.nl. Helaas door logistieke problemen bij de koeriersdienst (mogelijk i.v.m. corona-drukte) was de levering vertraagd en er was zelfs even sprake van dat deze was zoekgeraakt. Door de betrokkenheid en adequate service van de medewerkster van werkaandemuur.nl heb ik uiteindelijk het werk toch in goede staat ontvangen. Ik ben zeer tevreden over het resultaat en de service!
GEWELDIG.
Mijn ervaring met Team Werk aan de Muur is in 1 woord GEWELDIG. Altijd heel vriendelijk. Denken graag mee met de klant en houden ook rekening met specifieke wensen. Doen hun uiterste best ook voor speciale verzoeken betreft o.a. eerder leveren etc. Reageren ook meteen. Super. Heel graag tot een volgende keer. Billy en Unice
Top kunst en service
Tijdens een bezoek aan de showroom werd deskundig alle materialen getoond en uitgelegd waardoor inzicht werd verkregen wat het effect van het materiaal op het kunstwerk is. De bestelling was helaas door de vervoerder niet erg voorzichtig behandeld maar na een telefoontje en wat foto’s van de beschadigingen, kregen we supersnel een nieuw exemplaar. Hulde!
Mooie print, mooi ingelijst en zorgvuldig ingepakt. Precies zoals de slogan zegt: Origineler dan Ikea en goedkoper dan de gallery.