100 jaar British Airways: Airbus A319 in BEA livery.
Deze Airbus A319 (G-EUPJ) is ter gelegenheid van de 100-ste verjaardag van British Airways gespoten in de zogeheten BEA livery die werd gebruikt in de jaren '60.
Deze foto is gemaakt op 31 maart 2019 vlak voordat het vliegtuig ging landen op de Kaagbaan van Luchthaven Schiphol.
Ik ben Jaap van den Berg en woon in Den Haag. Ik ben een hobby fotograaf en in mijn vrije tijd ga ik er graag op uit om vooral vliegtuigen te fotograferen. De passie voor de vliegtuigen heb ik al sinds mijn jeugd. Militaire vliegtuigen hebben de grootste aantrekkingskracht op.. Lees verder…
Heel erg blij met de mooie kwaliteit en snelle levering
Ik heb een heel mooi schilderij van 1,30 x 1,30 besteld via de webshop. De communicatie en levering waren top. Het heeft nu een hele mooie plek in onze woonkamer. Kan werkaandemuur zeker aanraden!
Top!
Veel keuze, haast teveel ;-) en de mogelijkheden zijn plenty. Goede communicatie via de mail en telefonisch. Wij hebben 3 werken hangen en zijn zeer tevreden!
Het schilderij voldoet helemaal aan de verwachtingen.
Ik werd goed op de hoogte gehouden van de procedure en voortgang en aflevering van het produkt. Het ziet er heel mooi en haarscherp uit. Ook de kleuren zijn erg mooi; precies als op de afbeelding.
heel blij
grote keuze bij Werk aan de muur . Wilde iets voor op het toilet en ben leuk geslaagd met een subtiel kunstwerk.
Geweldig
Prachtige canvas werken en zeer snel en keurig verpakt afgeleverd !
Goede kwaliteit, vriendelijke service, al met al goede ervaring!
Top Canvas met mooie kleuren en prima afwerking !
Voor de eerste keer iets besteld.
Positief verrast.
Echte aanrader.
Geweldig
Geniet er elke dag van
Mooie print, mooi ingelijst en zorgvuldig ingepakt. Precies zoals de slogan zegt: Origineler dan Ikea en goedkoper dan de gallery.
Wederom geweldig Werk aan de Muur!
Inmiddels al het derde werk van Werk aan de Muur ontvangen. Met tussenpozen van aantal jaren, het is nog steeds top kwaliteit! Het eerste werk bestelde. Ik jaren geleden, toen het bedrijf nog redelijk klein was. Nu is Werk aan de muur uitgegroeid tot een flinke nationaal bekende firma ( VT wonen etc.) , maar nog steeds goede service en kwaliteit! Super, helemaal tevreden!
Het "werk" wordt netjes afgeleverd en men is meedenkend over het bestelde o.a. of de maatvoering klopt en het dan naar wens is!
(Translated by Google) 2 works ordered. Hang beautifully in our new home. Have already received many compliments! (Original) 2 werken besteld. Hangen prachtig in ons nieuwe huis. Heb al vele complimenten mogen ontvangen!