Over ‘Abstracte mix van eikenhout en eikenblad’ van Lisette Rijkers
De natuur is een voortdurende inspiratiebron voor mij.
In de natuur zijn het gehele jaar door verschillende vormen, structuren, kleuren en patronen te vinden. En al deze aspecten van de natuur zijn het waard om te fotograferen. Soms is dat een foto van dichtbij en soms een landschapsfoto.
Een bijzonder leuke uitdaging vind ik in…
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Het maken van kunst zie ik als een creatief proces.
Het beginpunt van dit proces is voor mij altijd een foto of een schilderij van eigen hand. Ieder kunstwerk op deze site heeft dus als basis een eigengemaakte foto of schilderij.
Mijn inspiratiebronnen vind ik in alles om mij heen. Bijvoorbeeld voorwerpen in en om het huis of iets uit de natuur. Ieder voorwerp heeft zijn eigen structuur en vorm. Overal zijn mooie lijnen, patronen en kleuren te vinden.
Mijn…
