Bemuurde Weerd en Weerdsluis in Utrecht.
De foto is genomen in de avondschemering van 11 september 2017.
Donker Utrecht. Zo heet mijn serie foto's van Utrechtse plekken na zonsondergang. De meeste Donker Utrecht foto's zijn geschoten in de avondschemering.
http://www.donkerutrecht.nl
![]()
Dit werk wordt aangeboden door Donker Utrecht
Donker Utrecht. Zo heet mijn nog steeds groeiende serie foto's van Utrechtse plekken na zonsondergang. Het merendeel van de Donker Utrecht foto's maak ik in de avondschemering. In het 'blauwe kwartiertje' om preciezer te zijn. Na zonsondergang kleurt de lucht snel intens donkerblauw en op een gegeven moment ontstaat er een perfecte balans tussen hemellicht enerzijds en straat- en gebouwverlichting anderzijds.
Kenmerkend voor mijn stijl is de balans in het vaak verstilde beeld, de rijke, intense kleuren en het ontbreken van chaos.Alle werken van Donker Utrecht
Meer weten over Donker Utrecht?
Lees het verhaal achter de beeldmaker!
308 346