Over ‘De Janskerk in Utrecht’ van Donker Utrecht
De Janskerk staat op het Janskerkhof in Utrecht. De kerk is kort na 1040 gesticht door bisschop Bernold en gewijd aan Johannes de Doper. In de Middeleeuwen was ze een van de vijf kapittelkerken van de stad.
De kerk wordt in verschillende kleuren verlicht van binnen: een Trajectum Lumen kunstwerk.
De foto is gemaakt in de…
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
The blue hour van Donker Utrecht
Utrecht is fantastisch!Donker Utrecht. Zo heet mijn nog steeds groeiende serie foto's van Utrechtse plekken na zonsondergang. Het merendeel van de Donker Utrecht foto's maak ik in de avondschemering. In het 'blauwe kwartiertje' om preciezer te zijn. Na zonsondergang kleurt de lucht snel intens donkerblauw en op een gegeven moment ontstaat er een perfecte balans tussen hemellicht enerzijds en straat- en gebouwverlichting anderzijds.
Kenmerkend voor mijn stijl is de…