Een meisje in kimono dat bloemen schikt, Floris Arntzenius
Pieter Florentius Nicolaas Jacobus Arntzenius was een Nederlandse schilder, aquarellist, illustrator en prentkunstenaar. Hij wordt beschouwd als een vertegenwoordiger van de jongere generatie van de Haagse School.
Ontdek meer Oude Meesters in de volgende collecties:
Prachtig resultaat
Wij bestelden twee zwart-witte prints op doek. Het resultaat is prachtig op de witte muren. Er was een kwaliteitsprobleem met de eerste levering maar dit werd keurig rechtgezet volgens onze wensen.
Betaalbare kunst aan de muur
Prettige website waardoor je eindelijk de Ikea schilderijen kunt vervangen door iets betaalbaars en moois.
Af te drukken als poster, of op verschillende andere ondergronden op verschillende formaten. Wij zijn er erg blij mee.
Wordt goed verpakt en redelijk snel verzonden. Wij komen zeker nog eens terug.
Mooie kwaliteit en ondanks de corona situatie snel geleverd. Heel blij mee!! Helemaal top!
Top service!
Erg goede bezorg service! Bij aankomst van het eerste schilderij was de doos beschadigd. Dit kwam de bezorger zelf melden aan de deur. Samen hebben we gekeken als het schilderij ook beschadigd was. En die was inderdaad wat beschadigd. Dit vond hij zelf ook onacceptabel. De bezorger kende de mensen van werkaandemuur goed en hij zou regelen dat we een nieuwe kregen. En een paar dagen later werd er een nieuwe bezorgd zonder er ook maar iets te voor te doen. Pure klasse! Het schilderij ziet er ook top uit en alles wordt netjes afgewerkt.
Het "werk" wordt netjes afgeleverd en men is meedenkend over het bestelde o.a. of de maatvoering klopt en het dan naar wens is!
Heel erg mooi
Kwalitatief goed en handig op te hangen.
Dat het vrij prijzig is is ook de enige reden dat het geen 10 is. Verder echt alles dikke prima
Keurig en snel geleverd
Ben erg tevreden, keurig en snel geleverd en contact per mail erg duidelijk
Super mooi werk aan de muur
Vriendelijke mensen en super snelle service.
Vlotte levering en goede communicatie. Mooi schilderij.
super en knap systeem makkelijk voor iedereen te monteren ,resultaat is verbluffend ,je kan als je doek niet meer mooi vind gewoon een ander idee aanbrengen !
Een verrijking voor het huis
Haarscherp en strak geprint op Canvas, veel diepte in de foto en een echte eyecatcher in de woonkamer. Ben er erg blij mee.
Prachtig afgewerkt
Duidelijke afspraak.
En een vriendelijke Anoushka