IJsklomp , IJsbergenmeer, Jökulsárlón, Glacier Lagoon
Hallo allemaal, mijn naam is Yvonne Balvers en ik fotografeer sinds 2010. We gingen toen voor het eerst vliegen, naar IJsland , veel natuurschoon dus gewapend met een nieuw fototoestel ging ik op pad , in de automaat stand en alleen de knop aan/uit wist.. Lees verder…
Goede service en mooie producten.
Goede service en mooie producten.
Top!
Veel keuze, haast teveel ;-) en de mogelijkheden zijn plenty. Goede communicatie via de mail en telefonisch. Wij hebben 3 werken hangen en zijn zeer tevreden!
Goede service en je krijgt gewoon wat je vraagt.
GEWELDIG.
Mijn ervaring met Team Werk aan de Muur is in 1 woord GEWELDIG. Altijd heel vriendelijk. Denken graag mee met de klant en houden ook rekening met specifieke wensen. Doen hun uiterste best ook voor speciale verzoeken betreft o.a. eerder leveren etc. Reageren ook meteen. Super. Heel graag tot een volgende keer. Billy en Unice
Fantastisch
Een geweldige zaak, met heel veel verschillende schilderijen, op canvas,
ook het verzenden geef ik een 10 met griffel, kan niet beter qua iets kopen daar, doen...
Werkelijk prachtig. Wist niet dat er zo mooi gedrukt kon worden. Ga zeker nog n grote bestellen. Dank!
Erg blij met onze ?. Fijne en duidelijke communicatie. Schilderij erg goed ingepakt voor transport. Kwaliteit print is mooi.
Super snelle service, komen hun afspraken na. We zijn er heel blij mee. Joke Rijssen
Snelle botte en correcte levering
Door de drukte van alle feestdagen werd je op tijdens het bestellen al geattendeerd op een mogelijke vertraging bij de bezorgdienst(en).
Hiervan ben ik netjes op de hoogte gehouden.
Enorme keuze aan hoogwaardige kunstreproducties
Mooie kwaliteit canvas prints.
Zorgvuldig verpakt, en op de geplande dag bezorgd.
Het schilderij voldoet helemaal aan de verwachtingen.
Ik werd goed op de hoogte gehouden van de procedure en voortgang en aflevering van het produkt. Het ziet er heel mooi en haarscherp uit. Ook de kleuren zijn erg mooi; precies als op de afbeelding.
Absoluut een aanrader
Ik had twee schilderijen op canvas besteld. De print is geweldig, bijna een echt schilderij. De vervoerder had helaas de verpakking beschadigd waardoor er bij één schilderij een deuk in het canvas zat. Na het probleem met foto’s voorgelegd te hebben kreeg ik een uitgebreide instructie voor het verwijderen van de deuk en het opnieuw spannen van het doek. Mocht het niet lukken dan zouden ze een nieuw schilderij opsturen.
Natuurlijk is het wel gelukt en beide schildrijen hangen inmiddels. En 10% korting op mijn bestelling als dank voor het proberen. De service is dus gewoon top!
Ik ga hier zeker vaker een schilderij bestellen!