Een vrouw draagt een vlammende kroon. De helft van haar gezicht is menselijk, de andere helft is dat van een sugar skull, een skelet. Ook de achtergrond is in tweeën gedeeld; een warme kleur en een koelere.
Ik werk graag met lagen. In dit werk wilde ik deze gebruiken om levendigheid en de dood naast elkaar weer te geven, waarbij de dood tevens vrolijk wordt weergegeven net als bij de 'Dias de los Muertos' in Mexico. De helft van het gezicht is dan ook een 'sugar skull', iets wat de Mexicanen met schmink op hun gezicht schilderen om hun doden te vieren.
Voor mij ligt de dood en de droom naast elkaar. Elke nacht gaan we even weg uit ons dagelijkse bestaan en zijn we even weg uit ons lichaam. De dood hoort bij het leven, zeker in de cultuur waar ik vandaan kom.
Het is voor mijn geen morbide afbeelding, maar eentje waarbij katholieke beeldtaal met illustratie verweven wordt. De vrouw als koningin van de nacht, de vrouw als koningin van de droom en de vrouw als koningin van haar lot.
Dit is een collage uit verschillende lagen papier, die beschilderd zijn en waar tekenachtige elementen zijn gebruikt. Het geheel is nauwkeurig nabewerkt in photoshop.
Ik vind het een sprekend werk, dat mensen met voorkeur voor illustratie en grafisch werk aan zal spreken. Mensen die een affiniteit hebben met katholieke beeldtaal en tatoeages, zullen dit ook waarderen.
Mijn werk onderscheidt zich door sprekende kleuren en duidelijke vormen. Ik werk met ecoline, inkt en potlood, maar ook knip en plak ik graag. Ik haal mijn inspiratie uit de natuur en mijmer graag. Dieren en mensen lijken in die mijmeringen soms wat te versmelten. Naast mijn kinderboekje.. Lees verder…
goed geregeld van afhandeling tot verpakking en kwaliteit van het werk
goede opvolging bij vragen en het geleverde voldoet boven verwachting
Goede service en prachtig werk geleverd.
4 zeer mooie schilderijen hier besteld. De levering verloopt voorspoedig! Wel even opletten bij aflevering of de verpakking niet beschadigd is, want dat hebben wij gehad. 1 schilderij was iets beschadigd! Beste Eigenaar, dat is al met u telefonisch besproken en verder geen probleem!
Prachtig
Recent twee werken gekocht. Duidelijke info bij bestellen, update over productieproces en ruim van te voren een leverdatum. Top.
Beide werken zijn heel erg mooi!!
Een aanrader
super service, een aanrader
Snelle levering, leveren prachtig werk!
Werkaandemuur, beveel ik een ieder aan!
Ik heb veel besteld bij internet bedrijven, echter Werkaandemuur slaat alles, als het gaat om Service!
Product was niet naar wens, en is kosteloos en snel opgelost!
Kreeg binnen een week de goede uitvoering, en deze hangt nu te pronken boven de tafel.
Ik beveel dan ook en ieder Werkaandemuur aan, topbedrijf!
Super blij mee!
Gisteren de canvas foto’s opgehangen.
Ze zijn van mooie kwaliteit en supergoed ingepakt om te versturen.
Dik tevreden . We genieten ervan als we er naar kijken.
Succes met jullie bedrijf en misschien tot een volgende bestelling.
Top
Fijn dat je het kunt visualiseren. Perfecte verzorging
Zeer tevreden
gebruikte materialen en de afwerking van
het product. Alsook over de service hebben we zeker
geen klachten. Doordat tijdens het transport 1 profiel beschadigd was geraakt (het zat alvast goed verpakt), werd dit op professionele wijze direct aangepakt en werd ons een nieuw toegestuurd. Dus ook over de service alleen maar lof. Deze shop kan ik zeker aanbevelen.
Vlotte levering en goede communicatie. Mooi schilderij.
We zijn SUPERBLIJ met de 4 artframedoeken die we bij Werk aan de Muur aankochten!??? Zo mooi! De doeken overtreffen echt onze verwachtingen! Inmiddels prijken ze fier op onze hal muur. Echte eye-catchers zijn het! We zijn ook heel erg tevreden over de bijstand van het vriendelijk personeel en hun geduld met al onze vragen. Ook een pluim voor de vriendelijke vervoerders die zich door het hondse weer (sneeuw) een weg baanden van Nederland naar België. Topbedrijf!