Over ‘Lichten explosie in De Kom’ van Sven Wildschut
In de haven van West-Terschelling komt een prachtige middag in oktober tot een eind. De laatste strepen zonlicht laten de wolken exploderen in kleuren. Een klein beetje regen wordt zichtbaar door een regenboog. Dit panorama is gemaakt met drie foto's.
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Sven fotografeert hoe je bent of hoe iets is. Ik fotografeer tijdens m'n reizen in Europa, Azië en Australië. Daarnaast fotografeer ik graag in Almere en omstreken. Ik houd van landschappen en steden. Daarnaast ben ik af en toe bezig met macro-fotografie. Deze onderwerpen zie je terug in m'n shop.
Bezoek shop
